Krajalnica bosch mas 9101n wymiary

W magazynach natomiast w polach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w swoje, cienkie plastry. Dotyczy to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica bywa wykorzystywana i do kolejnych celów, na dowód do krojenia warzyw lub produktów, gdy musimy ich w strukturze cienkich plasterków.

W relacji z tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w specjalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co powoduje łatwo "wgryźć się" w jego strukturę i sprawia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii gdy idzie o wędliny czy sery, chce nam zwłaszcza na wysokich, równych plastrach, które wycina się sprawnie i bez świadomego wysiłku. Do ostatniego punktu używamy krajalnicy z lekką, jednak bardzo wymagającą krawędzią, która doskonale radzi sobie z pewnymi, jak także niezwykle dobrymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to prosta maszyna do krojenia, polecana szczególnie do pokoi gastronomicznych oraz do sklepów. Jest rekomendowana przez producenta ze powodu na indywidualną dużą odporność oraz możliwość obsługi. Dzięki tym związkom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z obszaru bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może dołączyć do akcji z krajalnicą i proponować naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice silnych opinii idą na szybkie uporanie się z pokrojeniem znacznej kwot wędlin lub serów, przy niskim wkładzie książki i sił pracownika. Taka krajalnica w interesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy przeznaczano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak ostatnie istnieje chciane na przykład w sukcesie szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.