Ksiegowosc dla firm

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i czytającej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, trzyma je jednak elastyczność i możliwość obsługi. Co wysoce istotne, są one przystosowane do działających przepisów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najprawdziwszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do osób prowadzących pełną księgowość, jak również firm pokrywających się w całości księgi zysków i rozchodów lub na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada dużą gamę funkcji potrzebnych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle oszczędnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z projektem nie sprawi kłopotów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten projekt w zderzeniu z różnymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć swoje raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z użyciem tzw. pól własnych, albo i rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa istnieje także realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w czasie; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości lekkich i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.